Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 29 березня 2024, 15:11

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 28 листопада 2019, 22:01 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
А зараз машинка щє має ексклюзивний склоочисник від Майстра, або можу навіть казати-кутюрьє :D :good: :Bravo: а чому моделька важка? вона що з білого металу?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2019, 00:41 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
А зараз машинка щє має ексклюзивний склоочисник від Майстра, або можу навіть казати-кутюрьє :D :good: :Bravo: а чому моделька важка? вона що з білого металу?


Хто його зна, я його не розбирав, але на вагу я б сказав що з чавуна :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2019, 00:42 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
G.Green написав:
Що поробиш, коли є гарна модель, чудово і якісно пофарбована, з усілякими так мулєчками з проработанним салоном але десь загубленим на теренах простору, двірником?!! Рішенння, зробить його самому, більш меньш відповідно до оригіналу. Нехай тепер власник , спить спокійно, бо це таке рідкісна модель унікального прототипу....
Це не типово, але вважаю що такої складності двірник хенд-мейд буде більш схожій на орігігінальний ніж звичайна травльонка.
+++ :good:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2019, 00:44 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
iwa17 написав:
G.Green написав:
Що поробиш, коли є гарна модель, чудово і якісно пофарбована, з усілякими так мулєчками з проработанним салоном але десь загубленим на теренах простору, двірником?!! Рішенння, зробить його самому, більш меньш відповідно до оригіналу. Нехай тепер власник , спить спокійно, бо це таке рідкісна модель унікального прототипу....
Це не типово, але вважаю що такої складності двірник хенд-мейд буде більш схожій на орігігінальний ніж звичайна травльонка.
+++ :good:

Особливо що робиться це за яких небудь пів часа :roll:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 29 листопада 2019, 00:59 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
G.Green написав:
Особливо що робиться це за яких небудь пів часа
Нажаль невсiма.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Потужніша ніж...
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2019, 23:31 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Про авто: Це авто побудовано на основі F50, і мало назву F50 GT для конкуренціі у гонках класу GT1.Машина мала нерухомий дах, велике заднє крило, новий передній спойлер та багато інших регулювань. 4,7-літровий двигун V12 був налаштований, щоб створити близько 750 к.с. (552 кВт; 740 к.с.) при 10 500 об / хв і 529 Нм (390 фунтів) крутного моменту при 7500 об / хв. Випробування, проведені в 1996 році, показали, що автомобіль виявився швидшим навіть, ніж 333 SP , але це залишилося непоміченим, оскільки Ferrari скасував проект F50 GT, оскільки він був незадоволений FIA, що дозволило гомологізувати спеціальні машини, такі як Porsche 911 GT1 у цій серії. Натомість Ferrari зосередився на Формулі-1 після складання серії BPR Global GT . Компанія продала три повних шасі з шести запланованих шасі, які були побудовані - тестові машини 001, 002 та 003. На шасі 002 і 003 були встановлені кузови перед продажем. За повідомленнями, інші три кузови були знищені :cry: /данні з вікі.,та що пєдія/

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення



Про модель: Ця модель є зборною кита від БоБРа. Але колись я вже виготовляв парочку з журнального дорожнього варіанту. Але вони робились для зовнішнього споживача, тому порівняти на жаль не можу. Але можу сказати одне, що фари, як і ручки на классичні авто, цей виробник робе пласкими як жарти шимпанЗЕ :D

FERRARI F50 GT


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2019, 23:36 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Гарна робота =@ :Bravo: :good:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 12 грудня 2019, 23:08 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
Акуратненько :good:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 грудня 2019, 14:13 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Без ножа :) :Bravo: для мене поки то дрімкар

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Два різних кольори і погляди...
ПовідомленняДодано: 17 грудня 2019, 18:39 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
На одну і туж річ, якщо можна так сказати.
Сьогодні панове( вибачте якщо когось образив :D ) хочу провести або донести деяке порівняння. А саме, однієї моделі але різних виробників, мастітого і усім відомого BBR, і меньш відомого, особливо в узьких кругах, виробника -кустаря G.Greena. І що я вам можу сказати з цього приводу? Та нічого конкретного і тим більш, нічого особливого. На мій погляд, в кожній є свої як недоліки так і свої переваги. А якщо врахувати, що разроблялись вони на різних теренах простору як георафічно так і світоглядно, та і існуватимуть вони одна від одній також будуть окремо , то можна взагалі нічого і не обговорювати. Я как в одній так і в іншій, пізнаю ту саму машину, яку виготовили в кількості трьох екземплярів для султана Брунея. І на цьому можна було б поставити крапку. Але от колір, мені все ніяк не дає спокою. До соморобки, питань не виникає, колір там геть вигаданий :D бо що було тим і фарбувалось, а от до БіБеРа, все не так однозначно. Балончик з потрібним кольором, мені предоставив замовник, і як він стверджує, він з каталогу, і навіть по номеру був заколочен і закачан в аерозоль. Але на фотках реальної машини, він ближче скоріше до синього ніж до зеленого, а на моделі це скоріше зелений і як на мене, смарагдового кольору. Але це лише моє бачення і моє припущення і воно ніяк не визначається істиною останньої інстанції. Мені не має ніяких підстав не довіряти замовнику, до того ж знатоку цієї марки, а не такому ділєтанту яким я і є. І тому я роблю свої висновки, якби я зараз фарбував би ще раз свою( а деякі знають що це моя друга перефарбовка, перша була як на мене більш відповідна до оригіналу) то я б погодився і пофарбував би її в такий же колір який мені запропонував замовник. Але що сталося раніше то сталося, і бути моєї трошечки не відповідной до оригіналу. Але я собі це вибачаю, і сприймаю це як моє бачення( я художник і я так бачу :D ) . І досить таки балачок, а просто порівняйте і не журіть дуже сурово, бо мені все одно байдуже, з тих привидів яких описав вище :unknown: :oops: :OO: І ще, хотів додати те, що колеса на BBRівському киті були які завгодно але не до цього авто. Тому як і своїй, коли в свій час перефарбовував, поставив відповідні до орігіналу.

FERRARI 456 GT Venice / BBR kit/ vs FERRARI 456 GT Venice / G.Green/

Оригінал:

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Моделі:


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


P.S І на останок, поставив би собі таке питання: навіщо я зробив це порівняння, що воно дає, і до чого спонукає? Відповіді немає. Так що сприймаємо просто як мої міркування в голос. :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 29 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB